Tiл:

Мәтін мөлшері/Размер текста

+ 100% -

Сауалнамалар/Опросы

Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызметтің сапасы жөнінде пікіріңіз

Ақпарат

Информация

Банерлер

Активность на сайте

  • Today Visit: 494
  • Week Visit: 9  078
  • Month Visit: 47  076
  • Years Visit: 539  578
  • Total Page Views: 80

Байланыс

Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 129 тел: 8(72831)5-13-62
------------------------------------------------- Алматинская область, Панфиловский район, г.Жаркент, ул.Головацкого, 129 тел: 8(72831)5-13-62

Аудандық округтік сайлау комиссиялары туралы мәлімет

Панфилов ауданы бойынша округтік сайлау комиссияларының құрамы

 

         № 1 округтік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Алмалы ауылы, Елтінді батыр көшесі № 58, Елтінді батыр атындағы орта мектебі, тел. 45040

Комиссия  төрағасы- Тугамбаев Бейсембай Багашарович

Комиссия  төрағасының  орынбасары- Отызбаев Толенды Бегимбекович

Комиссия  хатшысы -Копбаева Назерке Даулетхановна

Комиссия  мүшелері -Нурмухаев Толеген Турганбекови, Рамазанова Гульнар Ирсаиновна, Билибаев Даулетхан Нурбаевич, Байбасунов Едил Джумагалиевич

№ 2 округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Пиджим ауылы,  Желтоқсан көшесі № 16, А. Розыбакиев атындағы орта мектеп, тел.47146

 Комиссия  төрағасы- Нурыпбаева Алия Нурсадыковна

Комиссия  төрағасының  орынбасары -Кашаганова Нурхан Дянетовна

Комиссия  хатшысы -Базарбаев Айбол Адилханович

       Комиссия  мүшелері- Карашев Алдан Жадигерович, Оразалиев Асхат Болатович, Сырайлов Дархан Бейсенбекович, Теипов Алимжан Злавдунович

 

№ 3 округтік сайлау комиссиясы

      Орталығы: Алтыүй ауылы, Қастеев көшесі № 3, Ә. Қастеев атындағы орта        мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.31241

Комиссия  төрағасы -Сагимбеков Арстан Абилович

Комиссия  төрағасының  орынбасары- Омарбеков Рауан Танжарыкулы

Комиссия  хатшысы -Кудербаева Баглан Смаиловна

 Комиссия  мүшелері -Нурпейсова Кульгайша Нурпейсовна, Джолдасова Надира Батановна, Уалиев Айхан Аскарбекович, Майчибекова Адилхан Аязбековна

 

№ 4 округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Кіші Шыған ауылы, Бегімбетов көшесі № н/ж, Кішішыған орта мектебі, тел.41021

Комиссия  төрағасы -Ашкиев Даулеткелди Мухамерович 

Комиссия  төрағасының  орынбасары- Кашкынбеков Нурбосын Жуматаевич Комиссия  хатшысы -Аукенова Назира Женисовна

 Комиссия  мүшелері -Алтыбасарова Улбала Абдугалиевна, Чубаева Рауза Жаулыбаевна , Исабекова Назира Абдрахмановна, Ашкиев Елдар Дауталиевна

 

№ 5 округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Садыр ауылы, Тохтамов көшесі № 60, Садыр орта мектебі,  тел.21067

Комиссия  төрағасы -Коргасбеков Рахметолла Оразахунович

Комиссия  төрағасының  орынбасары -Хайбуллаева Айнакул Жайлауовна

Комиссия  хатшысы -Белденбаева Назира Тохтарбаевна

Комиссия  мүшелері –Сарсембеков Алигазы Мадиевич, Абдилдаев Быржан Кужаканович, Касенова Ая Бахыткереновна, Сманова Зауре Омаргалиевна

 

№ 6 округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жаркент қаласы, Табынбаев көшесі № 2, № 6 орта мектеп интернаты,  тел.91007

       Комиссия  төрағасы -Альжанов Ерулан Наурузбаевич

Комиссия  төрағасының  орынбасары -Аширов Ануар Тасмахамбетұлы

Комиссия  хатшысы -Мартанбаева Бакыт Нурабылдаевна

Комиссия  мүшелері -Сымханов Адлет Абдикаримович, Садыров Нурбол Молдахметович, Арипов Рустам Ярмухамедович, Насроллаев Адилжан Смаилович

 

№ 7 округтік сайлау комиссиясы

    Орталығы: Жаркент қаласы, Ыбраймолдаев көшесі № 78, Жаркент гуманитарлық-техникалық колледжі, тел.55331

Комиссия  төрағасы -Нуртлеуов Калибек Кожакович

Комиссия  төрағасының  орынбасары -Тойгулов Мухтархан Молдаханович

Комиссия  хатшысы -Раисова Актолкын Сейткасимовна

 Комиссия  мүшелері -Сатыбалдиева Ардак Казыкановна, Мустапаева Асель Армановна, Хамраев Хакимжан Мерванович, Ниетбаева Бану Батырхановна

 

        № 8 округтік сайлау комиссиясы

    Орталығы: Жаркент қаласы, Белалов көшесі № 47 «а», Жаркент орман шаруашалығы мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимараты, тел.5-68-32

Комиссия  төрағасы -Юсупова Ризвангуль Максумовна

Комиссия  төрағасының  орынбасары -Сабитов Бахтьяр Исамдунович

Комиссия  хатшысы -Ибрагимова Лаура Юлдашевна

Комиссия  мүшелері -Даникулова Ләззәт Еркенқызы, Авахриева Рахилям Усмановна, Бодандиева Майра Нурдаулетовна, Симятова Ранагул Имяржановна

 

№ 9 округтік сайлау комиссиясы

    Орталығы: Жаркент қаласы, Розыбакиев көшесі № 22, Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық Мәдениет үйі, 50322

Комиссия  төрағасы -Турлыбекова Бакыткул Мукашовна

Комиссия  төрағасының  орынбасары -Тезекбаева Гульсум Бекеновна

Комиссия  хатшысы -Старченко Ольга Юрьевна

Комиссия  мүшелері -Кобенбаев Бейбит Болатбаевич, Аскаров Али Турганбаевич, Жамауова Алтын, Шарипова Разия Байкожановна

 

№ 10 округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жаркент қаласы, Абай көшесі № 71, Билал-Назым атындағы орта   мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.51802

Комиссия  төрағасы -Баситова Махинур Ахметжановна

Комиссия  төрағасының  орынбасары -Ошуров Бекзат Османжанович

Комиссия  хатшысы -Симятова Аидям Имяржановна

Комиссия  мүшелері -Аметов Руслан Курбанжанович, Хамраева Камилям Рахметжановна, Ошурова Мукарам Османжановна, Ниязова Жазира Амангельдиновна

 

№ 11 округтік сайлау комиссиясы

    Орталығы: Жаркент қаласы, Сыпатаев № 240, Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.57128

Комиссия  төрағасы -Даустаев Нурбахыт Зарипович

Комиссия  төрағасының  орынбасары -Машурова Осиям Абдуллаевна

Комиссия  хатшысы -Ауелбекова Бактыгуль Молдамырзаевна

Комиссия  мүшелері -Темирбаев Мухит Мухтарович, Машуров Ахмет Махаметович, Берлибекова Айгуль Ертаевна, Жакупова Салтанат Токановна

 

     № 12 округтік сайлау комиссиясы

      Орталығы: Жаркент қаласы, Босақов көшесі № 51, Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.95206

Комиссия  төрағасы -Казыбаева Ултуган Амыракыновна

Комиссия  төрағасының  орынбасары -Молдакынова Бахтыгуль Сулейменовна

Комиссия  хатшысы -Карбузова  Каракоз Сейтказиевна

Комиссия  мүшелері -Сапарбаева Бағдат Мухаметкалиевна, Боталбаева Мая Ахметгалиевна, Аметова Саламатхан Нуриевна, Жетписбаева Бибинур Галымбекқызы

 

     № 13 округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Үшарал ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 3, Үшарал орта мектебі, тел.22132

Комиссия  төрағасы -Жилкыбаева Шолпан Омарбековна

Комиссия  төрағасының  орынбасары -Сауранбаев Сайлау Нусипбекович

Комиссия  хатшысы –Есперова Бибигуль Жолдыбаевна

Комиссия  мүшелері -Мейрбеков Абдраким Нурсанович, Сайдахметова Кумисай Бекбатыровна, Абайбекова Адеми Алтынбековна, Жанбосынова Айхан Жумадиловна

 

      № 14 округтік сайлау комиссиясы

      Орталығы:Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі № 64, ауылдық Мәдениет үйі, телефон 39-8-54

Комиссия  төрағасы -Оспанов Жандос Нурталипович

Комиссия  төрағасының  орынбасары -Рыскулова Раушан Кабыловна

Комиссия  хатшысы -Умирбекова Баян Турсынбаевна

Комиссия  мүшелері -Медетова Раушан Тургангазыевна, Жакыпова Жаныл Айткалиевна, Джазбаева Айгерим Тойлыбаевна, Богенбаева Дарьякуль Жумадиловна

 

№ 15 округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі № 101 «а», Көктал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.39092

Комиссия төрағасы -Смагулов Малик Аширович

Комиссия  төрағасының  орынбасары – Султанбеков Амангельды Мухаметжарович

Комиссия хатшысы -Балтекеева Динара Батырбековна

Комиссия мүшелері -Есебаева Айгуль Таирмановна, Агибаева Гульназ Кошербайевна, Сатвалдиева Мария Успангалиевна, Абулкасынов Турсынбай Нурбайович

 

        № 16 округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Әулиеағаш ауылы, Шәнті би көшесі № 7, Әулиеағаш орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.46072

Комиссия  төрағасы -Султанбеков Ержанат Мухамеджарович

Комиссия  төрағасының  орынбасары -Кылышбеков Турсынбай Насыргазиевич

Комиссия  хатшысы -Калмет Ақерке Кошенқызы

Комиссия  мүшелері -Дюсенов Турар,Жунисбеков Абай Адилович, Тургымбеков Маметберды, Жанаманова Курбангул

 

        № 17 округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қоңырөлең ауылы, Қожбанбет би атындағы көше № 19, Қожбанбет би атындағы орта мектеп, тел.40435

Комиссия  төрағасы -Байдалиева Жакила Калиясовна

Комиссия  төрағасының  орынбасары -Аблезов Сламжар Токанович

Комиссия  хатшысы -Амирбаева Жадыра Турдахыновна

    Комиссия  мүшелері -Ибраева Ажарбуби Сламжановна, Сауранбаев Серик Балтабаевич, Акимбекова Макыш Абдировна, Адилбаев Максат Меделханович

 

Пікірлер қалдыруы жабылған.