Аудан әкімінің Құрбан айт мерекесімен құттықтауы

anxr7p1cv4Сіздерді күллі мұсылман қайымы ерекше ардақтайтын – Құрбан айт мерекесімен шын жүректен  құттықтаймын!

Құрбан айт – достық пен татулықтың, адамгершілік пен құндылықтың алтын діңгегі ретінде конфессиааралық  келісімге шақыратын мереке. Бұл – елдің береке-бірлігін бекемдейтін, қанағат пен қайырымдылықты арттыратын мейрам. Құрбан шалу кісіні шүкіршілік пен тәубаға, аманатқа адалдық пен сертке беріктікке шақырады.

Құрбан айт, Пасха, Рождество сияқты мерекелердің жылсайынғы атап өтілуі тұрақты мемлекеттік басқарудың бір белгісіне айналды. Бұл біздің мемлекетімізде адамның дінге сену еркіндігі құқығына кепілдік беретін демократиялық қағидаттарды берік нығайтудың дәлелі болды.

Ұлық мереке құтты болсын! Айт күнгі ізгі ниеттеріңізді Алла тағала қабыл етсін. Құрбан айт мерекесінде Сіздердің ең жақсы ниеттеріңізбен жасалған құрбандықтарыңыз қабыл болсын. Әр отбасына бақыт және игілік әкелсін! Қазақ жерінде әрқашан бейбітшілік пен келісім салтанат құрсын!