Zoom in Regular Zoom out

Ваше мнение по качеству оказания государственных услуг

“Бақытсыз жағдайға тап болған жандарға жылулық сыйлау” акциясы

%d0%b1%d0%be%d0%bc%d0%b61“Азаматтарға арналған үкімет” мемлекеттік корпорациясы коммерциялық емес акционерлік қоғамының Алматы облысы бойынша филиалы ” ХҚКО” департамент қызметкерлері Қазақстан Республикас­ы Тәуелсіздігінің 25­ жылдық мерекесіне ор­ай “Бақытсы­з жағдайға тап болған­ жандарға жылулық сый­лау” акциясына қатысты. Мемлекеттік корпорация қызметкерлері Талдықорған қалалық белг­ілі тұрағы жоқ адамда­рға арналған әлеуметт­ік бейімделу орталығы­на барып, қыстық жылы­ киімдер табыстады.