Zoom in Regular Zoom out

Ваше мнение по качеству оказания государственных услуг

Жаңа кәсіби мемлекеттік аппарат құру жүйесі түсіндірілді

DSCF3070Бүгін Панфилов аудан әкімдігінде Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Алматы облысы бойынша департаменті ұйымдастыруымен «Жаңа кәсіби стандарт» атты тақырыпта кездесу өтті.

Аталған шараға бейне-байланыс жүйесі арқылы қолданыстағы мемлекеттік қызмет туралы заң мен әдеп кодексінің нормаларын түсіндіру мақсатындағы басқосуды Департамент басшысының орынбасары – Тәртіптік кеңестің төрағасы Болат Әлмұханұлы Исақов жүргізуімен ауданның бөлім басшылары, округ әкімдері, аппарат қызметкерлері, мәслихат хатшысы мемлекеттік қызметшілер қатысты.

Мемлекеттік қызмет ардагері- Молчанова Галина Павловна «Меритократия, тиімділік және қоғам алдындағы есептілік қағидаттары негізінде қазіргі заманғы мемлекеттік аппараттың қалыптастыру және дамыту» атты тақырыпта баяндама жасады.