Жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн қарау тәртiбi туралы

IMG_7831Аудан әкімдігінің мәжіліс залында «Тұлғалардың өтініштерін бірыңғай есепке алу» автоматтандырылған ақпараттық жүйесі есебін жасақтау мәселесі жөнінде семинар өтті. Семинарға Жаркент қаласы және ауылдық округ әкімдері, бөлім басшылары, мамандар шақырылды. Семинардың басты мақсаты – «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау туралы» № 1-ТӨ нысанды есепті жүргізуге жауапты мамандарға әдістемелік көмек көрсету.

Семинарды аудан әкімі аппаратының басшысы А.Садықов ашып, жүргізді. Күн тәртібіндегі негізгі мәселе бойынша жалпы бөлім басшысы Г.Муналиева сөз сөйлеп, № 1-ТӨ нысанды есепті жасау, ақпараттық есепке алу құжатында өтiнiштiң мазмұны бойынша қысқаша деректердi тiркеу және келiп түскен әрбiр өтiнiшке тiркеу нөмiрiн беру кезінде жол берілген кемшіліктерге тоқталып өтті.

IMG_7828Семинар барысында Қоңырөлең ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Н.Алимов, Үлкеншыған ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Г.Тагаева, Айдарлы ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Р.Кадирова және басқа мамандар өз пікірлерін білдіріп, өзара тәжірибе алмасты.

Семинарды қорытындылай келе жауапты мамандарға № 1-ТӨ нысанды есепті жасау жөнінде ұсынымдар берілді.