Zoom in Regular Zoom out

Ваше мнение по качеству оказания государственных услуг

Жұмыссыздарды ХҚКО-да да тіркейді

Шілде айынан басталатын міндетті медициналық сақтандыруға қатысушы санатыңызды қазірден анықтап алыңыз. Ол үшін жеке куәлігіңізбен өзіңіз тұратын аудандағы Халыққа қызмет көрсету орталығына баруыңызға болады. Сіздің ЖСН арқылы жүйеден санатыңызды қарайды, егер мемлекет есебінен төленетін 19 санаттың біріне жататын болсаңыз, онда 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап өзіңіз тіркелген медициналық мекемеден тегін ем қабылдау құқыңыз бар екендігін ескертеді. Егер ешқандай санатта болмасаңыз, жұмыссыз ретінде тіркелесіз. Бүгінгі таңда барлық ХҚКО-ларда Жұмыспен қамту орталығының өкілдері отыр. Оларға жүгіну үшін электрондық кезекпен талон алудың қажеті жоқ. Сонымен қатар өзініздіңәлеуметтік мәртебеніздіegov.kz. электрондық үкімет порталы арқылы біле аласыз.

Жаркент қаласында төмендегі мекенжай бойынша орналасқан ХҚКО-да  тіркеле аласыз.

1. Головацкий көшесі 51Б