Ваше мнение по качеству оказания государственных услуг

• Today Visit: 6  304

Панфилов аудандық «ХҚКО» бөлімінің қызметкерлері нәрестелер мен олардың аналарын Тәуелсіздік күнімен құттықтады

роддом смиХалыққа қызмет көрсету орталығының қызметкерлері Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнінің қарсаңында дүниеге келген балаларды құттықтады. ХҚКО қызметкерлері дәл шығару уақытында тура перзентханада туу туралы куәлікті салтанатты түрде табыстауды ұйымдастырды.

Баланың туылуын тіркеу жөніндегі мемлекеттік көрсетілетін қызметі жергілікті атқарушы органдар мен Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы рәсімделеді. Оны алу үшін ата-ананың жеке куәлігі, неке қию туралы куәлігі, туу туралы медициналық куәлік немесе туу туралы фактіні анықтау туралы сот шешімінің көшірмесі талап етіледі. Қызмет 2 жұмыс күні ішінде тегін көрсетіледі.

«Осы акцияны бұған дейін Қазақстанның жекелеген қалаларында өткізген болатын, алайда бүгінгі іс-шара айтарлықтай кең ауқымға ие болды, оған Халыққа қызмет көрсету орталықтарының 16 бөлімі қатысты, Алматы облысы бойынша перзентханаларда 39 құжат табыс етілді. Әдетте, туу туралы куәлікке тапсырыс беру үшін ХҚКО-ға ата-ананың бірі жүгінеді. Мереке аясында біз өтініштерді өзіміз Жаркент қалалық перзентханасынан 14.12.2015жылы туылған балалардың құжаттарын қабылдап, 15.12.2015 жылы Панфилов аудандық «ХҚКО» реттеу зал басшысы Ж.Бейбітхан және перзентхана директоры Г.Байдаханованың қатысуымен қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 24 жыл толу мейрамымен азаматшаСадыкова Динара Ерғазықын және Акимжанова Альмира Адильовнаны құттықтап, салтанатты түрде балаларының туу туралы куәліктерін табыстады», – деді ХҚКО бөлім басшысы Қ.Джартыбаев.

ХҚКО-лардың тууды тіркеуден басқа баланың туылуына және бала күтіміне байланысты жәрдемақылар тағайындауға сұрау салулар қабылдайтындығы баршамызға мәлім, ал «Connection Point» өзіне-өзі қызмет көрсету секторы арқылы ата-аналар баланы балабақшаға кезекке қоя алады.

Панфилов аудандық «ХҚКО» РМК бөлімінің реттеу зал басшысы Ж.Бейбітхан