Панфилов ауданының бас имамымен кездесу өтті

1 2017 жылдың 24 мамырында аудандық  мәслихат депутаттарының білім, денсаулық сақтау, мәдениет, әлеуметтік саясат, спорт, жастар ісі  жөніндегі тұрақты комиссиясы мүшелері алдында Панфилов ауданының бас имамы Сарпек Ұланмен кездесу өтті.

Кездесуге мәслихат хатшысы Е.О.Шоқпаров, тұрақты комиссиясының мүшелері аудандық мәслихаттың депутаттары Н.Нұрғалық, Қ.А.Ахметқалиев, Е.Е.Сұлтанов, М.Б.Әжібеков,  Панфилов аудандық ішкі істер бөлімінің жергілікті полиция қызметінің бастығы Ө.Т.Азимханов,  Алматы облысының Дін істер басқармасының дін мәселелер жөніндегі зерттеу орталығының инспекторлары мен қала және  ауылдық округтірдің имамдары қатысты.

Ауданның имамы Сарпек Ұ. Панфилов ауданындағы діни ахуал жөнінде мәлімет беріп,  аудандық мешіт жұмысымен таныстырып өтті. Панфилов ауданындағы діни бірлестіктермен, мемлекеттік органдармен  бірге атқарылған жұмыстар жайында мәлімдеме жасады. Хабарлама яақталған соң қатысушылардың сұрақтарына толыққанды жауап берді.

Аудандық мәслихат хатшысы Шоқпаров Е. Панфилов ауданының бас имамына кездесу үшін  өз алғысын білдірді.