Tiл:

Мәтін мөлшері/Размер текста

+ 100% -

Сауалнамалар/Опросы

Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызметтің сапасы жөнінде пікіріңіз

Ақпарат

Информация

Банерлер

Активность на сайте

  • Today Visit: 22
  • Week Visit: 13  454
  • Month Visit: 54  881
  • Years Visit: 420  199
  • Total Page Views: 135

Байланыс

Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 129 тел: 8(72831)5-13-62
------------------------------------------------- Алматинская область, Панфиловский район, г.Жаркент, ул.Головацкого, 129 тел: 8(72831)5-13-62

Панфилов ауданы бойынша учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

№ 560 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Алмалы ауылы, Елтінді батыр көшесі № 58, Елтінді батыр атындағы орта мектебі, тел. 45047

         Комиссия төрағасы – Әлібаев Нұрсағат Дәулетбекұлы

         Комиссия  төрағасының орынбасары – Үркімбаев Сағидолда Қалашұлы

         Комиссия хатшысы – Дүкембаева Ранигүл

         Комиссия мүшелеріМайчубаева Күлдәрхан Ахметзамқызы

Қырықбаева Райгүл Дәулетханқызы, Қорабаева Толқын Тоқтарбайқызы, Майчубаева Айдана Әзімбайқызы 

№ 561 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Басқұншы ауылы, Қарабалаев көшесі № 78, Крылов атындағы орта мектеп, тел. 43306

         Комиссия төрағасы – Чакаева Гүлнара Сүлейманқызы

          Комиссия  төрағасының орынбасары –  Нүсіппекова Бибігүл Анарғазықызы

         Комиссия хатшысы – Амраева Альфия Мұхтарқызы

         Комиссия мүшелеріТәнекеева Бақыт Исмұратқызы, Найманбаев Ғалым Әлімханұлы, Үркімбаева Мәрия Мұхаметқызы, Рахимов Әлибатыр Ыдырысұлы

 

№ 562 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Пиджим ауылы, Желтоқсан  көшесі № 16,  А. Розыбакиев атындағы орта мектеп, тел.47870

         Комиссия төрағасы  – Қадырбеков Талғат Қасымұлы

         Комиссия  төрағасының орынбасары – Жақыпова Ұлтуар Әжнұрқызы

         Комиссия хатшысы – Хамраев Авутжан  Нұрахметұлы

         Комиссия мүшелері –  Қожахметова Роза Саутжанқызы,  Ақбаев Данияр  Кұрманжанұлы, Мұхамедов Бақытжан  Білімжанұлы, Жанпеиісова Дариға Оразымбекқызы.

 

№ 563  учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Төменгі Пенжім ауылы, Алтынсарин  көшесі № 31, Төменгі Пенжім орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.48950

  Комиссия төрағасы –  Қарибаева Айгүл Бидахметқызы

  Комиссия  төрағасының орынбасары – Сопиев Тұрғанжан Анварұлы

  Комиссия хатшысы – Молдахметова Гүлфия Маликқызы

          Комиссия мүшелері Туғанбаева Ұлтуар Молдабекқызы, Аутова Айшам Турсунқызы, Мусаев Марупжан Айсаұлы, Байсеркеев Оразалы Ыбырайымұлы.

 

№ 564 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ават ауылы, Саттаров көшесі № 3, Ават орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.44061

         Комиссия төрағасы – Қорғасбаева  Бақытгүл Асқарқызы

         Комиссия  төрағасының орынбасары – Осанов Саят Ерболатович

         Комиссия хатшысы – Нұрманова Ләзат Мұқатайқызы

Комиссия мүшелері – Иминова Винера Аркинжанқызы, Қасымбеков Айбек Сережаұлы,  Мухаметжанова Гульниса Ахатовна, Алмұхаметов      Ерлан Сатыбалдыұлы.

 

№ 565 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Қорғас ауылы, Мектеп көшесі № 36, Қорғас орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 33320

         Комиссия төрағасы  – Баякеева Раушан Бердібекқызы

         Комиссия  төрағасының орынбасары – Ходжабаева  Бақтықыз  Бегзатқызы

         Комиссия хатшысы – Мырзағалиева Айнұр Есенғалиқызы

         Комиссия мүшелері Жумадилова Аймен Маулетбекқызы, Хабиров Ануаржан Мұхаметұлы, Гибадуллина Сауле Баяновна, Илахунова Саламят Левирқызы.

 

№ 566 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шежін ауылы, Әбілхан көшесі № 12, Шежін орта мектебі, тел.58891

         Комиссия төрағасы  –  Құдайбергенов Қайсар Үсенұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Шоқпаров Ернар Тастанұлы

         Комиссия хатшысы – Аманбекова Анар Бейсенқызы

         Комиссия мүшелеріАхметжанов Бегім Маталиұлы , Әбдіқалықова  Толқынқан Дәулеткелдіқызы, Әубәкірова Қарлығаш Батырханқызы, Намазшамова Баян Сабыржанқызы.

 

№ 567 учаскелік сайлау комиссиясы

 

         Орталығы: Надек ауылы, Ходжамьяров көшесі № 26, Надек орта мектебі, тел.48782

         Комиссия төрағасы –Әбділдаев Хамза Беделқанұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Омарбеков Жұмағұл Отарғалиұлы

         Комиссия хатшысы – Тумаева  Күлайым  Қабдолдақызы

         Комиссия мүшелері – Отарбекова Оразхан Отарбекқызы, Үмбетқұлова Күлғайша Әбенқызы, Нұрпейісова Күлғайша Нұрпейісқызы, Жұмашева Салтанат.

 

№ 568 сайлау учаскесі

         Орталығы: Алтыүй ауылы, Желтоқсан көшесі № 23, Панфилов ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі, тел.31238

         Комиссия төрағасы – Ахметова  Рауза

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Қоңыратбаев  Мұхаметқали Құрбанғалиұлы

         Комиссия хатшысы – Исаева Жұмагүл Бердақынқызы

         Комиссия мүшелері  Иманбеков Қайрат Нұриұлы, Кудерова Арай Нұрғисақызы , Шуенбаева Қатыш Искандарқызы, Медетқанова Балджан Нұрмұкақызы

 

№ 569 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Сұптай ауылы, Байтұрсынов көшесі № 20, Сұптай орта мектебі, тел.48340

         Комиссия төрағасы – Құнанбаев Елдар Асқарұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Мамаева Советхан Ақылбекқызы

         Комиссия хатшысы – Бергенбеков Эрик Сейтқазыұлы

         Комиссия мүшелері – Қоңырбаева  Гүлбақ  Ахметқызы, Абишова Айгүл Тұрсынқызы, Шынтаев Арман Тілебалдыұлы,  Бергенбекова Әтіргүл Иманжанқызы

 

№ 570 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Шолақай ауылы, Мектеп көшесі № 7, Ж. Бусаков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.59044

         Комиссия төрағасы – Отаубаев Алтай Мұхамедұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Барбулова Назгуль Кастеиновна

         Комиссия хатшысы – Жалғасбекова Бағдагүл Абдулдажанқызы

         Комиссия мүшелеріМамутова Мухабятхан  Ахметовна,Тойшыбекова Гүлдерхан Нұрлыбайқызы, Аскаров Масумжан Касимович, Алимкулова Сауле Турсынгалиевна.

 

№ 571 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Диқанқайрат ауылы, Әзімбаев көшесі № 7, Дихан-Қайрат орта мектебі, тел.58043

         Комиссия төрағасы – Төленгітов Бақыт Мамешұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Күнежанова  Гүлжан Скендерқызы

         Комиссия хатшысы – Қанаев Тоқтар Әбітайұлы

         Комиссия мүшелері – Қамбарова Зинятбуви Мұхаметқызы, Акбарова Аминам  Авакриқызы, Қорғасбаева Тұрсынхан Нұрмұқақызы, Абдулаева Ранагүл Гожахметқызы

 

№ 572 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Үлкен Шыған ауылы, Жібек жолы көшесі № 47/2, Үлкеншыған орта мектебі,    тел.42014

         Комиссия төрағасы – Дүйсембаев Бақыт Ермешұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Бекбосынова Қадырқыз Сағатбекқызы

         Комиссия хатшысы – Ақыбаева Бақтыгүл Құсайынқызы  

         Комиссия мүшелері – Бексултанова Балжан Бакытовна,Чагатаев Бауржан Бакытжанович, Маметалиев Ділшат Мұхаметұлы, Жанұзақов Қуат Шәріпжанұлы

 

№ 573 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Кіші Шыған ауылы, Бегімбетов көшесі № 53, Кішішыған орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.41066

         Комиссия төрағасы – Ибрайымқұлов Ержеңіс Тоқтасынұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Қалиева  Гүлбақыт  Тұралықызы

         Комиссия хатшысы – Имамбекова Гүлшат Әбдіжапарқызы

         Комиссия мүшелеріТалимжанов Серікқали Ешмұхаметұлы, Оңласынова Қатира Керімжанқызы, Ибрагимов Ділшат Темірханұлы, Анадуллаева Луиза Мұратқызы

 

№ 574 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Қырыққұдық ауылы, Бағай Батыр көшесі № 31, Жаркент орта мектебі, тел.48198

         Комиссия төрағасы – Сарпек Мухтархан Құмарбекұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Абдрахимова Ардақ Шәріпханқызы

         Комиссия хатшысы- Ушуров Зульфикар Турганжанович

         Комиссия мүшелері- Қасымова Мұқадас Абликимқызы, Жалпетеков Төребек Сәттібайұлы, Илиева Арзыгүл Абдужалилқызы, Өтемісов Серік Жамантайұлы

 

№ 575 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Ақкент ауылы, Ақкент көшесі № 1, Жаркент орта мектебі, тел.44077

         Комиссия төрағасы –  Жүнісбеков Азамат Жеңісұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Курбанова Зенятбуби Юсупжанқызы

         Комиссия хатшысы – Рақымжанова Меруерт Тілешқызы

         Комиссия мүшелері – Бипанова Күлайхан Алтынбайқызы, Имрамзиева Мубаряк Шакиржанқызы, Амраев Азатжан Алымжанұлы, Кауменова Шынар Азатқызы

 

№ 576  учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Лесновка ауылы, Жүнісов көшесі № 67, ауылдық Мәдениет үйі,          тел.35010

         Комиссия төрағасы – Нұрмұханова Қанымжан Рахымқызы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Немельтаев  Ермұха  Рахымбайұлы

         Комиссия хатшысы – Ибраимова Баян Манапқызы

         Комиссия мүшелеріОсанов Бақыт Жаңабердіұлы, Дымуева Сақыпжамал  Именәліқызы, Тышманов  Артық  Әсетұлы, Аубакирова Зауре Хайролдаевна.

 

№ 577 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Нағарашы ауылы, Момышұлы көшесі № 3, Нағарашы орта мектебі,    тел.59263

         Комиссия төрағасы – Қапаров  Әбуғали Мұсаұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Нұрсағат  Бекзат  Нұрсағатұлы  

         Комиссия хатшысы – Жұматаева Қызжібек  Оқабылқызы

         Комиссия мүшелері – Орманбекова Айкүміс  Жұмағалиқызы, Шадманов Ерғали Мұсанұлы,  Көкеев Арман Тұрлығазыұлы, Есімқұлова Райха Жұмаділқызы

 

№ 578 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Еңбекші ауылы, Сыпатаев көшесі № 27, Е. Сыпатаеватындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен,   тел.39916

         Комиссия төрағасы – Айтқабылов Серік Кеңесбайұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Әкімбеков Қойлыбек Байғазыұлы

         Комиссия хатшысы – Таубалдиев Нұржан Қайроллаұлы

         Комиссия мүшелері – Қоқымбаева Кемелхан Нұрмұхаметқызы, Салпанов Ермек Сабыржанұлы, Бекбосынов Ермек Баратұлы, Әріпжанов Елмұрат Ұзақбайұлы

 

№ 579 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Сарыбел ауылы, Көбіков көшесі № 32, Көбіков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.33722

         Комиссия төрағасы – Сейпілжанова Гаухар Сламжанқызы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Мұқажанова Қапиза Бегәділқызы

         Комиссия хатшысы – Жүнісова Тохтархан Омаржанқызы

         Комиссия мүшелері – Бимурзанова  Жанаркүль Бейсенбекқызы, Лигунов Азат Абдрахманұлы, Сатыбалдиев Тоқтасын Қазықанұлы, Байтурова Ұлбике Өмірәліқызы

 

№ 580 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Садыр ауылы, Тохтамов көшесі № 60, Садыр орта мектебі,  тел.21126

         Комиссия төрағасы  – Тохтамова  Рошангүл  Низамдинқызы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Абилезов Тұрсынжан Қасымұлы

         Комиссия хатшысы – Өткелбаева Роза Бейқұтқызы

         Комиссия мүшелері- Балтабаев Нұрсерік Боранбайұлы, Мұхаметжанова Гүлзафира Бөкейханқызы, Абдрахимов Әділқан Нұрахметұлы,  Иминова Шахидам Насирдинқызы

 

№ 581 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Тұрпан ауылы, Уәлиханов көшесі № 2, Сатай батыр атындағы орта мектеп, тел.21335

         Комиссия төрағасы – Жұмағұл Бәтима Тұрсынқызы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Жұмағұлов Ақылбек Мұсаұлы

         Комиссия хатшысы – Құсайынов Нұрсұлтан Зайналұлы

         Комиссия мүшелеріНарбекова Ардагүл Көмпесқызы, Абайқанов Асылмұрат Құрманғазыұлы, Өмірбекова Жанар Иепбергенкызы, Нүсіпжанов Мейрхан Мұлтанұлы.

 

№ 582 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Үшарал ауылы, Жөкінбаев көшесі № 60, ауылдық Мәдениет үйі,   тел.22078

         Комиссия төрағасы – Сагимбеков Оразалы Джамбырбаевич

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Қоқымбекова Нұргүл Әуесханқызы

         Комиссия хатшысы – Мұкашова Қымбат Нұрболатқызы

         Комиссия  мүшелеріҚанаева Бақытгүл Асқарқызы, Найманбаев Серик Кадырович, Баймуханова Жулдыз Жумагалиевна, Нұрахметов Мэлс Жеңісұлы.

 

№ 583 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Ақарал ауылы, Асанова көшесі № 4, Үшарал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.22189

         Комиссия төрағасы – Садықов Марат  Көшербайұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Елікбаева Дариға Бөгжанқызы

         Комиссия хатшысы – Досаева Ализа Әлибекқызы

         Комиссия мүшелеріКөншікбаева Данышпан Абдуллақызы, Қарабалаева Айгерім Алмақынқызы, Тұрлықожаева Мейрамгүл Жұмабекқызы, Молдақасымов Халық Молдақасымұлы

 

№ 584 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Көктал ауылы, Құрманғазы көшесі № 30, Абай атындағы орта мектеп, тел.37706

         Комиссия төрағасы – Қойжаярова Гүлнар Зейнекобылкызы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Сабанбаев Дәурен Тоқтасынұлы

         Комиссия хатшысы – Мухаметжанова Макпал Мухтаровна

         Комиссия мүшелері –  Илямова Ширинбану Әлімқызы, Курманалиева Сымбат Кайратовна, Салимбаева Бибинур Амантаевна, Сыртаева Айман Избасаровна.

 

№ 585 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі № 101 «а», Көктал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.37683

         Комиссия төрағасы – Байделдаев Қанат Құрманбекұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Байрахманов Талғат Тұрлығазыұлы

         Комиссия хатшысы – Кемалдинова Гүлзат Ешенқызы

         Комиссия мүшелері –  Дүйсенова Ақерке Болатжанқызы, Нусупбаева Меруерт Бекеновна, Салимбаева Алтынқан Жақыпқызы, Көкшебаева Жәзира Нұрғалиқызы

 

№ 586 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі № 64, ауылдық Мәдениет үйі, тел.39851

         Комиссия төрағасы – Солтанқұлов Сайлау Тұрлығазыұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Кәрібжанов Ернар Жұмаханұлы

         Комиссия хатшысы –  Қойбасова Гүлжазира Маратқызы

         Комиссия  мүшелері Джексембиева Бубихан Джумартовна, Шабдарбаева Гульшат Ахметовна, Кибатаева Төлеуқан Әбілезқызы, Олжабаева Айсұлу Көлбайқызы

 

№ 587 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Ақжазық ауылы, Асанова көшесі № 11, Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.39924

         Комиссия төрағасы  – Нүсіпқожаева Гүлбану Нұрсапақызы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Жаманбалаев Белғожа Малдыбайұлы

         Комиссия хатшысы – Базарбекова Ботагоз Мухажановна

         Комиссия  мүшелері – Нұртлеуова Айгүл Қожақанқызы, Күренбаев Дархан Қамбарұлы, Кенжебекова Жамал Султангазыевна, Жанысбаева Жанна Жексенқызы

 

№ 588 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Аққұдық ауылы, Орталық көшесі № 24, Ш. Байбатшаев атындағы орта мектеп, тел.22215

         Комиссия төрағасы – Асанов Сәулет Мырзаханұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Мұстафаев Талғат Абдыманапұлы

         Комиссия хатшысы –  Молдабекова Роза Торғайқызы

         Комиссия  мүшелері – Оспанова Айгүл Бекдайырқызы, Нусупбаева Разия Егинбаевна, Алтынбеков Ердос Әзімақынұлы, Әділшаева  Күлжан Әлімбекқызы

 

№589 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Әулиеағаш ауылы, Шәнті би көшесі № 7, Әулиеағаш орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.46025

         Комиссия төрағасы – Шаяхметов Қуаныш Аскарұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Буенбаев Игембай  Турагалдиевич

         Комиссия хатшысы –  Қоғамбекова Бибігүл Мәулетқанқызы

Комиссия  мүшелеріҚұрманбаев Ақбүркіт Тоқтарбайұлы, Тұрдиева Нұрлыгүл Кайнелденқызы, Құрманов Сағынтай, Тоқбаева Тұрдықан  Ақділдақызы

 

 

№ 590 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Көктал-Арасан ауылы, Уәлиханов көшесі № 27, Көктал-Арасан орта мектебі 50 орынды интернатымен,   тел.46140

         Комиссия төрағасы – Әріпжанов Ержанат Оспанғалиұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Ибраев Айдар Жексенұлы

         Комиссия хатшысы – Кыстаубаев Ельдар Нурланович

         Комиссия  мүшелері – Раймбеков Адай Әбдіуәлиұлы,  Акраұлы Ұлан, Есеркеева Балқия Ергенқызы, Қашағанов Ертай  Есқалиұлы.

№ 591 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Айдарлы ауылы, Жеңіс көшесі № 2, Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.39343

         Комиссия төрағасы –  Әлішеров Берік Құдиярханұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Торибаева Орнықты Исмақанқызы

         Комиссия хатшысы –  Шаризатова Айгерим Бақытқызы

         Комиссия мүшелері –  Абирова Назира Ұзаққызы, Рахымжанова Бакыт Тілешқызы, Иманшаева Зәуре Дәулеткелдіқызы,  Молдағазиева Елдана Айдынқызы

 

№ 592 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Дарбазақұм ауылы, Мұратбаев көшесі № 8, Дарбазақұм негізгі мектебі, тел.39400

         Комиссия төрағасы – Умирбекова Жумабике Жапарқызы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Жумаханов Олжас Жумаханұлы

         Комиссия хатшысы – Медетова Эльнура Тұрсынғазықызы

         Комиссия  мүшелері – Ахметова Ғалия Мырзахметқызы, Өтепова Анархан Әділқызы, Болекбаева Роза Тұрлығазықызы, Қоңырбаева Айпатша Алданқызы

 

№ 593 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Сарпылдақ ауылы, Достық көшесі № 1, Дарбазақұм негізгі мектебі, тел.22317

         Комиссия төрағасы – Жетпісбаева Мейрамхан

         Комиссия төрағасының орынбасары – Әкімбеков Бақтлеу Рамазанұлы

         Комиссия хатшысы – Ақшаева Гүлсім Бекмұхаметқызы

         Комисия  мүшелері –  Рахымжанова Ботакоз Қызайбайқызы, Қарабалаев Берікбек Ахметқалиұлы, Акимбекова Күлшай Шынашқызы, Әкімбеков Азамат Тұрғанбайұлы

 

№ 594 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Қоңырөлең ауылы, Қожбанбет би көшесі № 40, ауылдық Мәдениет үйі, тел.40214

         Комиссия төрағасы – Жұмабеков Еркін Нұрланұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Таутанов Серік Темірғалиұлы

         Комиссия хатшысы – Бейсенова Гульжан Уланбековна

         Комиссия  мүшелері Усманова Тұрды Тұрдахунқызы, Қойшыбекова Гүлзира Қабдахметқызы, Қожасұлтанова Гүлнара Болатқызы, Абилдаева Бибігүл Қаужанқызы

 

№ 595 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Ынталы ауылы, Қожбанбет би көшесі № 31, Аманбайұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.20163

         Комиссия төрағасы – Саяқова Нұргүл Мұратбекқызы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Байжұманов Әбдуәли

         Комиссия хатшысы – Оразбаева Күлғайша Абсаметқызы

         Комиссия  мүшелері  – Рахидуллина Гүлжанар Қаббасқызы,Сыдықбекова  Тұрсынкүл Сүлейманқызы, Бекеев Аян Жақанұлы, Адамкулова Бұлбұл Жақышқызы

 

№ 596 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Бөрібай би ауылы, Затбек көшесі № 42, Соцжол орта мектебі, тел.20167

         Комиссия төрағасы – Іркітбаев Сейдахмет Нұрхайдарұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Қасымова Меңтай Оралханқызы

         Комиссия хатшысы – Түебаева Айнұр Тояшқызы

         Комиссия мүшелеріЖүнісова Бибінұр Бақтыбайқызы, Әділбеков Берік Шаймұратұлы, Оспанбеков Тергеусіз Әлиясұлы, Затбаева Айгүл Молдашқызы

 

№ 597 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Сарытөбе ауылы, Қонаев көшесі № 3, Сарытөбе орта мектебі, тел.20187

         Комиссия төрағасы – Исаев Дәулен Нұрғалиұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Мұқаева Баршагүл Ертайқызы

         Комиссия хатшысы –  Қожаева Гаухар Әмірханқызы

         Комиссия мүшелері – Абдрахманов Нұрдәулет Құдиярханұлы, Рахымбаев Ерсин Дәулеткелдіұлы, Кебекбаева Үміт Байтұрбайқызы, Халықов Ғабит Жекенұлы

 

№ 598 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Керімағаш ауылы, Жастар көшесі № 1, Керімағаш-Арасан ауылындағы орта мектебі тел.39887

         Комиссия төрағасы –  Сабырова Шекерхан Қыдырбекқызы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Рысқұлова Гүлнұр  Нұрахметқызы

         Комиссия хатшысы –  Рысқұлов Ерғали Нұрахметұлы

         Комиссия мүшелері – Жанұзақов Ұлан Тұрғанбекұлы, Далабаева Сәбира Сұлтанғазықызы, Рахымберлина Гүлназ Сартайқызы, Күзембаев Айбек Алпысбайұлы

 

№ 599 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Казселькозтехника көшесі № 17, Жаркент қаласындағы «Өнер мектебі», тел.56720

         Комиссия төрағасы – Ракишева Гульнар Данешовна

         Комиссия төрағасының орынбасары – Ботабаева Жанна Қасымқызы

         Комиссия хатшысы –Алдабергенова Жанар Калидинқызы

         Комиссия мүшелері – Сарикова Салтанат Сәрсенқызы,  Хайлодаев Хусай Абдуллаұлы, Хамраев Рахметжан Марванович, Зайиндинова Маликям Бахитжановна

 

№ 600 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Головацкий көшесі № 3, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп, тел.96440

         Комиссия төрағасы – Туғанбаев Мұхаметәли Машекұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Медетбек Салтанат Жанұзаққызы

         Комиссия хатшысы – Шатырбаева Анар Ботабайқызы

         Комиссия мүшелеріБуханова Макпал Турсынгалиевна, Әкішбеков Мұратбек Қадырұлы, Сарсенгазина Бақтыгүл Сәрсенғазықызы, Болатов Жандос Болатович.

 

№ 601 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Табынбаев көшесі № 2, № 6 орта мектеп интернаты,        тел.91007

         Комиссия төрағасы – Көбелекова Айтжамал Шағманқызы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Мырзахметов Мұхит Молдашұлы

         Комиссия хатшысы – Айтупова Гүльмария Жанабекқызы

         Комиссия мүшелеріЕсенов Ақжол Молдағазыұлы, Смағұлова Айгүл Ерболқызы, Аманов Қайрат  Тұмабайұлы, Ибраймолдаева Дарина Мырзабайқызы

 

№ 602 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Иванов көшесі № 25, «Панфилов су құбыры» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының әкімшілік ғимараты, тел.52675

         Комиссия төрағасы – Имрамзиев Марат Омарұлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Кудеров Дархан Алтайұлы

         Комиссия хатшысы – Жұратбаева Жұмагүл  Дәулетханқызы

         Комиссия мүшелері –  Яхьяров Пархат Турсунович, Турдиева Зульфия Мунаждиновна, Ақынов Ербол Саламатұлы, Турдиева Малика Шухратжанқызы

№ 603 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Белалов көшесі № 47 «а», Жаркент орман шаруашалығы мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимараты, тел.5-14-59

         Комиссия төрағасы – Зульярова Сания Садыққызы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Түйебаев Бауыржан Құрмашұлы

         Комиссия хатшысы – Чепеленко Надежда Викторовна

         Комиссия мүшелері – Ахмарова Зульфия Рустамқызы, Рычкова Наталья Николаевна, Юсурова Сунжар Зазайқызы, Бектемір Айдар Тулесханұлы

№ 604  учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Ыбраймолдаев көшесі № 78, Жаркент гуманитарлық-техникалық колледжі, тел.90253

         Комиссия төрағасы – Ахметова Гульнаписа Болаткановна

         Комиссия төрағасының орынбасары – Конратбаева Камила Курмангалиевна

         Комиссия хатшысы – Тумаева Нурбуби Кабдулдаевна

         Комиссия мүшелері – Разиева Марьямбуви Рузахунқызы, Даутов Низамдун Нурнандунович, Тумаева Шекерхан Кабдолдаевна, Махметова Айгуль Аблановна

 

№ 605  учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 142, Луначарский атындағы орта мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.52308

         Комиссия төрағасы –  Ахмулаева Халидям Иминжанқызы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Белецкая Наталья Александровна

         Комиссия хатшысы – Ашимова Зухра Алімжанқызы

         Комиссия мүшелері- Пивниченко Наталья Сергеевна, Самылтырова Гүлмира Мұхидинқызы, Махмутова Наргиз Ибраимжанқызы, Касимова Азиза Камалдиновна.

№ 606 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Розыбакиев көшесі № 22, Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық Мәдениет үйі, тел.51770

         Комиссия төрағасы – Тазабекова Раушан Қадырқызы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Әкімбекова Гаухар Кеңесқызы

         Комиссия хатшысы – Мырзаева Маржан Зейнекеқызы

         Комиссия мүшелері – Түбекбаев Нұрлан Әбдіғалымұлы, Абдрахманова Мерветқан Үсенқызы, Атабаева Ұлдан Тұрысбердіқызы , Сейпілжанова Гүлмира Сламжанқызы

 

№ 607  учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Қастеев көшесі № 12, Алтынсарин атындағы орта мектеп, тел.51464

         Комиссия төрағасы – Абылғазиев Медет

         Комиссия төрағасының орынбасары -Ахметова Бақытжан Бекетайқызы

         Комиссия хатшысы – Құрабаев Арман Бекболатұлы

         Комиссия мүшелері – Ходжамниязова Гульжахра Маруповна, Бекболаева Айсұлу Дәпенқызы, Имерахунов Рахимжан Педандинұлы, Құрбанова Бувхан Ажиқызы

 

№ 608 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Орталығы: Жаркент қаласы, Масанчи көшесі №17, Панфилов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі, тел.55409

         Комиссия төрағасы – Машурова  Зульфия Сабитқызы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Касимова Кларам Джамалқызы

         Комиссия хатшысы – Исраилова Зульфия Ярмахаметқызы

         Комиссия мүшелеріАсанова Сахинур Асанжанқызы, Іргебаева Мәрия Құлжанқызы, Ахметова Гүлбахрам Сайдалимқызы, Исламова Мадинам Адылжанқызы.

 

 

№ 609  учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 142, А.В. Луначарский атындағы орта мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталығымен, бастауыш сыныптар ғимараты, тел.52308

         Комиссия төрағасы –  Құлманбетов Тұрсынғазы Садықбекқлы

         Комиссия төрағасының орынбасары – Искакова Динара Тұрлыбекқызы

         Комиссия хатшысы – Балғазиева Салтанат Қаржаубайқызы

         Комиссия мүшелері Рақымғазиева Ләззат Тоқанқызы, Қаңлыбаева Мақпал   Қадырқызы, Айтқабылова Баян Кеңесбайқызы, Қалықова Панаркүл Жақанқызы

 

№ 610 учаскелік сайлау комиссиясы

 

         Орталығы: Жаркент қаласы, Сыпатаев көшесі № 240,  Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.92239

         Комиссия төрағасы – Айсаев  Ризайдин

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Құдабеков Қанат Тілебалдыұлы

         Комиссия хатшысы – Жаманбаева Шолпан Аталыковна

         Комиссия мүшелері – НижегородцеваТатьяна Александровна, Шербеков Музапархан Абийдуллаұлы, Омарбекова Зағира Төкенқызы, Мұқашев Мұрат Қыстаубайұлы

 

№ 611 учаскелік сайлау комиссиясы

 

         Орталығы: Жаркент қаласы,  Абдуллин көшесі № 76, Жаркент көп салалы колледжі, тел.92174

         Комиссия төрағасы – Бекбола Алтынай Ақылшакызы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Еркінбекова Ақмөлдір Жақсылыққызы

         Комиссия хатшысы – Есіркеева Саян Нұриқызы

         Комиссия мүшелері –  Чынахунова Эльмира Нұрдәулетқызы, Бекболаева Бақтыгүл Ақылшақызы, Қабылбекова Ләззат Шәріпханқызы, Бекдайыр Жанара Әлімбатырқызы.

 

№ 612 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы,  Асанова көшесі № 12, аудандық орталық емхананың әкімшілік ғимараты, тел.93239

         Комиссия төрағасы – Мұхаметжанов Мұрат   

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Борамбаева Нәсима Борамбайқызы

         Комиссия хатшысы –  Мақұлбекова Нәдира Асқатқызы

         Комиссия мүшелеріМажеева Патигуль Умурджанқызы, Сағымбекова Жұмагүл Мелсқызы, Бұғыбаева Мәнсия Мұхаметбайқызы, Қойшыбекова Гүлмира Кенжебекқызы

 

 

№  613 учаскелік сайлау комиссиясы

          Орталығы: Н. Головацкий атындағы  ауыл,  Тен Ин Гер көшесі № 20,  ауылдық Мәдениет үйі, тел.36291

          Комиссия төрағасы – Дарубаева Айгүл Жұмағұлқызы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Үшбаев Тұрғанбек Низамахынұлы

         Комиссия хатшысы – Сайдахметова Шынар Төлегенқызы

         Комиссия мүшелеріБурашева Мөлдір Рамазанқызы, Қалдаубаева Бибігүл Жұмахметқызы, Кененбаева Күлмария Қыдырбайқызы, Сейтказиева Назерке Жумабаевна.

 

№ 614 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы,  Абай көшесі № 71, Билал-Назым атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.51802.

         Комиссия төрағасы – Шавдунова Сажидам Сыдыкжанқызы

         Комиссия төрағасының орынбасары –  Бакиева  Назгум  Имаржанқызы

         Комиссия хатшысы – Букабаева Наргиза Дильзатқызы

         Комиссия мүшелері – Исламова Рихангүл Тұрғанқызы, Назарова Санавяр Алимовна, Муминова  Гульбанум Акимджанқызы, Азахунова Насиба Арупжанқызы

 

№ 615 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Босақов көшесі № 51, Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен,       тел.95206

         Комиссия төрағасы – Ахтамова Адалят Нуриқызы

          Комиссия  төрағасының  орынбасары  – Яхарова Михирбанум Имаржанқызы

         Комиссия хатшысы –  Жұмалова Лаура Турдахуновна

         Комиссия мүшелері –  Азахунов Арупжан , Алаева Гульнарям Наманжанқызы, Асанова Ипарахан Масимовна, Ағыбаев Данияр Қалиұлы

 

№ 617 учаскелік сайлау комиссиясы

          Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі,           тел.51286.

         Комиссия төрағасы – Дурекенов Бекайдар Бекетович

          Комиссия төрағасының орынбасары – Илиев Пархат Аблимитович

         Комиссия хатшысы –  Баракова Фарида Жүнісбайқызы

         Комиссия мүшелері –   Килыбаева Гульзира Калиясовна, Абдашимова Индира Казбековна, Каримов Кудрят Хизметұлы, Хасанов Вильдан Равилевич.

 

№ 619 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі,           тел.51286.

         Комиссия төрағасы – Буркитов Айбек Булатбекович

         Комиссия төрағасының орынбасары – Мұхтар Мағжан Мұхитұлы

         Комиссия хатшысы –   Тоқтасын Нургүл Нурланқызы

         Комиссия мүшелері –   Байменов Асқат Қадыржанұлы, Ветрова Галина Васильевна, Қаленова Гульзат Нусупжанқызы, Нұрпейсов Айдын Шарипұлы. 

 

 

 

 

№ 620 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі,           тел.51286.

         Комиссия төрағасы –  Сеиткенов Мадияр Сеиткенович

         Комиссия төрағасының орынбасары –Абдулов Алмат Бакытжанович

         Комиссия хатшысы –   Рахметчаев Кайсар Сакенович

         Комиссия мүшелері   Бейсебекова Альфия Кенесбековна, Шульгин Сергей Сергеевич, Абиева Эльмира Болатовна, Сейтжанова Баглан Алимкожаевна. 

 

№ 621 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі,           тел.51286.

         Комиссия төрағасы – Ботаханов Ерзат Ақылбекович,

         Комиссия төрағасының орынбасары – Ембергенов Қуаныш Ерсұлтанұлы,

         Комиссия хатшысы –   Өміралиев Ықылас Жангелдіұлы

         Комиссия мүшелері   Керимбеков Ерсин Сыдыкович, Мусаханов Габит Базаралиевич , Булыгин Дмитрий Александрович, Кокажаев Куаныш Ермекович

 

 

№ 623 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі,           тел.51286.

         Комиссия төрағасы –  Тохтарбаев Шухрат Мунарович

         Комиссия төрағасының орынбасары – Нурсапа Айдос Үсенұлы

         Комиссия хатшысы –   Чанчикулов Батырлан Зейнагабылович

         Комиссия мүшелері –  Қасымбеков Абзал Ғадыұлы, Липкин Роман Михайлович, Әжібек Оразхан Нұрланұлы, Султаш  Арсидин Армидинович. 

 

 

№ 625 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі,           тел.36027

         Комиссия төрағасы –  Сатыбалдиев Бахтияр Егемкулович       

         Комиссия төрағасының орынбасары – Кабденов Адлет Есенгельдыевич

         Комиссия хатшысы – Касимов Нурлан Кайрулаевич

         Комиссия мүшелері – Мерейгалы Динара, Абенов Берик Шергалиевич, Молдаканов Бауыржан Токтасынович, Занько Иван Валерьевич, Тезекбаев Улан Сатыпалдиевич

 

№ 945 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Пиджим ауылы, Бірінші көше, нөмірі жоқ, Пенжім орта мектебі, тел.48231

         Комиссия төрағасы –  Джекебаев Марат Джумаканович

         Комиссия төрағасының орынбасары – Токтарбекова Гульназ Кусмановна

         Комиссия хатшысы – Ордаханова Маржан Азаматовна

         Комиссия мүшелері Акашева Индира Болатовна, Турсун Акжол Нурланович, Молдабаев Кайрат Абдигалиевич, Шакерханова Назым Даулетовна.

 

№ 955 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Үлкен Шыған ауылы, Сатай батыр көшесі, № 8 «а», Панфилов ауданы әкімдігінің «Шұғыла» балабақшасы, тел.42355

 

         Комиссия төрағасы –  Джолдасова Сандугаш Абулмажитовна

         Комиссия төрағасының орынбасары – Таирова Оглям Абликиевна         Комиссия хатшысы – Қасымбекова Жулдыз Ерғалиқызы

         Комиссия мүшелері Калиева Гулаим Омирхановна, Тилеулиева Гулжазира Смагуловна, Масимов Асымжан Масимович , Тохтаев Абдували Теипович.

 

№ 956 учаскелік сайлау комиссиясы

         Орталығы: Үшарал ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 3, Үшарал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 22141

         Комиссия төрағасы –  Буканов Курмангали Айтахунович

         Комиссия төрағасының орынбасары – Аусадыкова Толкын Елмуратовна

         Комиссия хатшысы – Еркинбекова Жанат Хамитовна

         Комиссия мүшелері Жакыпова Аяулы Жоламановна, Алипиева Лаззат Жетписбаевна , Молдабекова Зинура Жайлаубаевна, Каскарауова Куралай Кабдолловна.

 

 

Аудандық сайлау

комиссиясының төрағасы                                                  Н.Темірбаев

Пікірлер қалдыруы жабылған.