Панфилов ауданы Қоғамдық кеңесінің отырысы өтті

%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%b0%d0%bc%d0%b4%d1%8b%d0%ba-%d0%ba%d0%b5%d0%bd%d0%b5-0012016 жылғы 16 қарашада Панфилов аудандық әкімдігінің  мәжіліс залында Панфилов  аудандық Қоғамдық кеңесінің отырысы өтті.

Кеңес отырысына аудан әкімінің орынбасарлары Ш.Құрбанов, Р.Мағрупова, мекеме, бөлім басшылары, қала және округ әкімдері, қоғамдық кеңес мүшелері қатысты.

Қеңес отырысын қоғамдық кеңесінің төрағасының орынбасары  Х.Илямов жүргізіп отырды.

Күн тәртібінде келесі мәселелер талқыланды.

1. Панфилов аудандық Қоғамдық кеңесінің төрағасын, хатшысын сайлау;
  2. Панфилов аудандық Қоғамдық кеңесінің Президиум мүшелерінің құрамына өзгеріс енгізу.
  3. Панфилов ауданының 2016-2020 жылдарға арналған даму бағдарламасының  жүзеге асыру барысы туралы;
  4. Панфилов аудандағы мүмкіндігі шектеулі азаматтардың әлеуметтік және көлік инфрақұрылым объектілеріне қолжетімділігін қамтамасыз ету мақсаттарында атқарылып жатқан жұмыс туралы Панфилов аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысының есебі;
  5. «Талды ауылдық округінің Еңбекші ауылындағы көшесініне қайта атау туралы» шешім жобасына ұсыныс беру туралы;
  6. «Басқұншы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы көшесініне қайта атау туралы» шешім жобасына ұсыныс беру туралы.

Ашық  дауыс беру арқылы Қоғамдық кеңестің  төрағасы болып А.Оспанов,  хатшысы болып мәслихат аппаратының бас маманы Ж.Сағымбекова сайланып, Президиум мүшелерінің құрамына өзгеріс енгізілді.

Аудан әкімінің орынбасары Ш.Құрабановтың және жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы  А.Жақыбайдың есептері тыңдалып болған соң кеңес мүшелері осы бағыттағы жұмыстарды  жақсарту мақсатында бірқатар ұсыныстар жасады.

Жиын соңында күн тәртібіндегі мәселелер толығымен қаралып, тиісті ұысынымдар қабылданды.