ЫНТЫМАҚ, БІРЛІК, КЕЛІСІМ – ЕҢ БАСТЫ БАЙЛЫҚ!

dsc_0024Панфилов аудандық ішкі саясат бөлімі мен аудандық кітапхана ұжымының ұйымдастыруымен ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығын мерекелеу іс шарасы бойынша «Барша ұлтқа құт мекен болған- Қазақ жері» тақырыбында аудандық кітапханада дөңгелек үстел өткізілді.

Аудандағы славян, ұйғыр, дүнген этномәдени орталықтарының төрағалары, мүшелері және ауданның белсенді ақсақалдары мен жастары дөңгелек үстел басында бас қосты. Жи­нал­ған­дар ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығы қарсаңында Елба­сы­ның 2050 жылға дейінгі Стратегиясы, ұлы мақсаттарға жетелейтін «Мәңгілік ел» ұлттық идеясының халқы­мыздың жаппай қолдауына ие болып жатқанын, алдымыз­да да­мыған 30 елдің қатарына ену мін­деті тұрғанын, барша ұлтқа құт мекен болған қазақ жерінде халықтардың ынтымақтастықпен, бірлікпен, тең құқықпен өмір сүріп dsc_0028жатқандығын және оны үлгі етіп, әр халықтың салт – дәстүрлерін сақтап бір атаның баласындай өмір кешіп жатқанын, осы ел бір­лігі­ баянды болуына тілектерін айтып, ой-пікір бөлісті.

Жиын соңында аудандық ішкі саясат бөлімінің басшысы М.Илипов Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25 жылдығы мерекесімен құттықтай келе, мереке құрметіне этномәдени орталықтарының белсенді мүшелерін марапаттап, оларға сый-сяпат көрсетті.