2017 жылғы 26 сәуірде Панфилов аудандық мәслихатының кезекті ХІХ сессиясы өтті

img_0523 Сессияда келесі мәселелер қаралды:

1. Аудан көлемінде орта, шағын бизнесті дамыту, жаңа жұмыс орындарын ашу, салық түсімдерінің орындалуы туралы аудан әкімі орынбасарының хабарламасы.
  2. Сарыбел ауылдык округі әкімінің өзіне жүктелген функциалары мен міндеттерін орындауы туралы есебі.
  3. Панфилов ауданы бюджетінің 2016 жылғы орындалуы жөніндегі аудандық қаржы бөлімінің жылдық есебін бекіту туралы.
  4. Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының Панфилов ауданы бойынша 2016 жылы жергілікті бюджетінің жоспарлануын, атқарылуын және аумақтарды дамыту бағдарламасының іске асырылуы мәселесі бойынша жасалған талдау қорытындысы туралы.
  5. Алтыншы шақырылған Панфилов аудандық мәслихатының «Білім, денсаулық сақтау, мәдениет, әлеуметтік саясат, спорт, жастар ісі  мәселелері жөніндегі»  тұрақты комиссиясының құрамына өзгеріс енгізу  туралы.
  6. Алтыншы шақырылған Панфилов аудандық мәслихатының «Заңдылық, азаматтардың құқығын, қоршаған ортаны қорғау, коммуналдық қызмет мәселелері жөніндегі» тұрақты комиссиясының құрамына өзгеріс енгізу және төрағасын сайлау туралы.
  7. Аудандық мәслихаттың кезекті сессиясының төрағасы туралы.

img_0534Күн тәртібіндегі бірінші мәселе бойынша шақырылған Панфилов ауданын әкімінің орынбасары Шухрат Бұрхандинұлы Құрбанов ауданда кәсіпкерлікті дамуты, жаңа жұмыс орындарын ашу, болжамды қаражат көлемін тарту жұмыстарының қалай орындалып жатқандығы туралы айтып өтті.

Сарыбел ауылдық округінің әкімі  Сарпек Мұхтархан  Құмарбекұлының округтің  әлеуметтік-экономикалық дамуы туралы мәслихат депутаттарының алдындағы есебі тыңдалды.

2016 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылуы қаржы бөлімінің басшысы Гауһар Ақылбекқызы Мусахметова  жылдық есебі жасады.

Панфилов  ауданының 2016 жылғы жергілікті бюджет түсімдерінің және шығыстарының орындалуы туралы сыртқы бақылаудың нәтижелері туралы Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының мүшесі Мейрам Мырзанұлы Мұсаев қорытынды жасады.

Күн тәртібіндегі қаралған барлық мәселелер бойынша тиісті шешімдер қабылданды.